درود ، به سایت بازرگانی ججاکو خوش آمدید.

20240223_213613

جلسه با جمهوری تاتارستان روسیه و حضور نمایندگان این کشور

جلسه با جمهوری تاتارستان روسیه و حضور نمایندگان این کشور

جلسه با جمهوری تاتارستان روسیه و حضور نمایندگان این کشور به همراه نایب رئیس اتاق بازرگانی جمهوری تاتارستان با تجار ایرانی در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.

 

در این نشست به معرفی پتانسیل های دو کشور و توافقات فی مابین دو کشور بررسی شد و قرار بر افزایش تجارت بین ایران و تاتارستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

در جلسه B2B خانم Matorosova kausaria llgasovna نماینده شرکت Brior-KLLC که یک شرکت ساختمانی است برای پروژه ساخت یک شهر جدیدی و مدرنی در تاتارستان روسیه و همینطور نماینده بانوان فعال در کشور تاتارستان با محبت زیاد از دکتر طاهره سلیمانی خواستند باهم گفتگویی داشته باشند در مورد بانوان فعال ایرانی و نگاه متفاوت ایشون به دکتر طاهره سلیمانی فرمودند در این چند روز در ایران فقط خانم ها را با لباس مشکی دیدم ولی پوشش شما رنگ داشت و انرژی بسیار خوبی از شما گرفتم در جلسه بسیار توجه مرا جلب کردید و دلم خواست با شما ارتباط بیشتری داشته باشم شاید این امر موجب شود باب تجاری گسترده ای بین ما آغاز شود.

 

و از دکتر طاهره سلیمانی دعوت کردند که روز بعد مهمان ایشون در هتل شان واقع در خیابان فتحی شقاقی باشند که باکمال میل ایشان پذیرفتند.

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button