درود ، به سایت بازرگانی ججاکو خوش آمدید.

20240223_213613

رویداد ایده بازار صنایع غذایی و کشاورزی، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری

رویداد ایده بازار صنایع غذایی و کشاورزی، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری

رویداد ایده بازار صنایع غذایی و کشاورزی، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری در واحد علوم و تحقیقات تهران

 

سرکار خانم دکتر طاهره سلیمانی مدیرعامل شرکت بازرگانی جام جهان نما و بازرس کانون زنان بازرگان تهران و ریاست کمیسیون سلامت کانون و ریاست کمیسیون بازرگانی اتاق مشترک بازرگانی ایران و گرجستان از سخنرانان و داوران این رویداد بزرگ بودند.

 

این رویداد با حضور صاحب نظران و دانشجویان صنایع غذایی، ماشین آلات و کشاورزی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، این رویداد توسط معاونت فناوری و نوآوری واحد علوم و تحقیقات و کانون دانشجویی صنایع غذایی و با مشارکت دانشکده علوم کشاورزی و صنایع غذایی این واحد برگزار شد. دکتر محمد قهدریجانی مدیر کل امور فناوری و مسئول کمیته اجرایی ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری در این رویداد گفت: طی برگزاری این رویداد، ۲۴ ایده، از دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به دبیرخانه رویداد‌ها ارسال و در نهایت ارائه شد.

 

رشد و بالندگی ایران زمین مرهون عزیزانی است که دل در گروی عزت و آبادی ایران زمین دارند.

نواندیشی و نوآوری به دانش، پژوهش، تولید علم و فهم عمیق، ارزش فوق العاده  داده ؛ و با پژوهش و ترویج روحیه ی علمی با ایجاد محیطی شفاف  و پویا برای فعالیتی هماهنگ جهت تحقیق و مطالعه ی همه جانبه ،نقش موثری را در تحقق ماموریت های پژوهش بر عهده  تک تک افراد می باشد کانون زنان بازرگان همیشه در صحنه با ایجاد بستری گسترده در تمام زمینه ها قدم برمی دارد تا ایران در تمام صحنه های جهانی خوش بدرخشد .

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button