درود ، به سایت بازرگانی ججاکو خوش آمدید.

20240223_213613

صادرات سرویس خواب،پتو،رنده دستی به آلمان

در سال ۲۰۲۴، میزان صادرات ایران به آلمان افزایش چشمگیری داشته است. در دوره ژانویه تا فوریه ۲۰۲۴، ارزش صادرات آلمان به ایران به ۲۴۱ میلیون یورو رسید که نشان دهنده افزایش ۲۲.۱ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل است، همچنین، در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۴، آلمان ۳۴۳ میلیون یورو کالا به ایران صادر کرد که نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته است.

این صادرات شامل محصولاتی همچون ماشین‌آلات، محصولات دارویی و شیمیایی بوده است.

 

در سال جاری، صادرات ایران به آلمان افزایش قابل توجهی داشته است. تا ماه آوریل ۲۰۲۴، ایران حدود ۲۲۹ میلیون دلار کالا به آلمان صادر کرده است . این روند نشان‌دهنده بهبود روابط اقتصادی بین دو کشور است، با وجود چالش‌های مختلف، از جمله تنش‌های ژئوپلیتیکی و تحریم‌ها.

آلمان همچنان یک شریک تجاری مهم برای ایران در اروپا باقی مانده است. در سال گذشته، صادرات آلمان به ایران از ژانویه تا نوامبر ۲۰۲۲ به میزان ۱۲.۷ درصد افزایش یافت و به حدود ۱.۵ میلیارد یورو (۱.۶ میلیارد دلار) رسید【15† ن رشد نشان‌دهنده تلاش‌های جاری برای حفظ و تقویت روابط تجاری بین دو کشور است.

و در این بین شرکت بازرگانی جام جهان نما اسدی سهمی از این صادرات را به خود اختصاص داده است و صادرات سرویس خواب،پتو،رنده دستی به آلمان توسط شرکت بازرگانی جام جهان نما اسدی در این پروژه مشهود است.

 

 

 

 

 

Call Now Button